Blog Reader Add-In for Visual Studio .NET

Blog Reader Add-In for Visual Studio .NET — czytnik RSS zintegrowany z Visual Studio, czyli co zrobić, żeby lepiej udawać, że pracujesz ;-).

Blog Reader Add-In w VS .NET

A tak poważnie(j) — program ma parę błędów i jest generalnie toporny, zakładam jednak, że ma to być przykład, a nie komercyjne zastosowanie, więc liczy się potencjał. A artykuł sam w sobie jest ciekawy z co najmniej kilku powodów...

...including the IsolatedStorage namespace, downloading data from the internet, calling multiple asynchronous delegates (and the challenges of synchronizing them back up in a VS.NET add-in), and then some more advanced Visual Studio add-in features such as using the Globals objects for application setting storage, as well as creating your own window that integrates into VS.NET (like the Watch or Solution Explorer windows).

Polecam choćby jako ciekawostkę...

Komentarze

#1 | 2005.03.23 14:48 | MiMaS

Można też tak: RSS Blog Reader Plugin

#2 | 2005.07.06 15:00 | ico

i ten sposób jest lepszy ! Ale i tak niezastąpione są dobre układy z szefem :) wtedy przymknie oko na wszystko ! A jak się jest samemu szefem .. to.. żyć nie umierać :P

 

Uwaga: Ze względu na bardzo intensywną działalność spambotów komentowanie zostało wyłączone po 60 dniach od opublikowania wpisu. Jeżeli faktycznie chcesz jeszcze skomentować skorzystaj ze strony kontaktowej.